#119. Notka informacyjna

Wyprowadzka potrafi dać się we znaki. Smoczyński bardzo przeżywa zmianę miejsca do tego stopnia, że miewa koszmary (no cóż, nie winię dziecka, że nie rozumie tego, co się teraz dzieje – ja sam tego nie rozumiem).

Postanowiłem połowicznie zawiesić bloga. Oznacza to, że Kącik Techniczny i wpisy o naszych lokalnych wyprawach przeciągną się najprawdopodobniej do sierpnia/września. Niedzielne wpisy, których mam napisanych na zaś, będą pojawiać się z raczej niezmienioną częstotliwością, ale głowy za to nie daję.

Z pewnością będę odwiedzał wasze blogi, chociaż pewnie nie tak często, jakbym chciał.

Życzcie nam powodzenia, abyśmy szybko uporali się z wyprowadzką! 😉

Mefisto

6 thoughts on “#119. Notka informacyjna”

 1. Powodzenia Przyjacielu! Powodzenia dla Ciebie, spokojnych, pięknych snów dla Smoczyńskiego i chwili oddechu dla Twojej Połówki! Aż nazbyt dobrze wiem, co znaczą takie przeprowadzki…

  Daj tylko znać od czasu do czasu, że żyjesz, bo będę się martwił 🙂

  Oby ta przeprowadzka była już dla Was ostatnią.

  1. Najlepiej znaleźć taki kąt, w którym można osiąść na stałe i nie przejmować się wyprowadzkami. W następnych latach popracujemy nad tym. 😉
   Będę się tutaj i na innych blogavh pojawiał. Część wieczorów i nocy wciąż mam wolne. 😉

 2. Zgodnie z wezwaniem – życzę powodzenia! [choć raczej podejrzewam, że podłapałeś lukratywną fuchę i nie chcesz zapeszać pisząc o niej 😉 no chyba, że podłapałeś inny nałóg, tak też bywa 😉 ] Jeszcze raz – powodzenia i tulaj Smoczyńskiego, to jedyne, co pomaga na koszmary maluszków.

  1. Niestety w tym wypadku jest tylko wyprowadzka, a raczej fakt, że chcemy to czym prędzej załatwić. 😉 No i niestety Smoczyński przeżywa to bardzo mocno, bo nie rozumie, co się dzieje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top